Hakkımızda

Suzana Lojistik Uluslararası Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

Yılların verdiği tecrübe deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimize, en kaliteli şekilde sunmanın mutluluğu içindeyiz. Suzana Lojistik olarak hizmet kalitesine çok önem göstermekteyiz. 

Öncelikli müşteri memnuniyeti sloganı ile hareket ederiz. Gelişen teknolojinin son yeniliklerini takip ederek güleryüzlü ve samimi müşteri temsilcilerimizle ürünlerinizi tam zamanında teslim ediyoruz.

Türkiyenin önde gelen uluslararası nakliyat ve lojistik firmalarından biri olmanın getirdiği sorumlulukları taşımanın farkındayız. SUZANA LOJİSTİK; ülkesine çalışanlarına ve çevresine örnek davranış sergilemeyi kendisine görev edinmiştir.

Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz lojistik sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yenilikler ve gelişmelerle sürekli gelişen, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkemize faydalı, global bir şirket olmak...


Misyonumuz
Bizimle çalışan herkes ile, ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.
• Doğru ve net sözler vererek, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.

• Yapmış olduğumuz işi en doğru ve hızlı bir şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.

• Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.